Specjalista ds. redakcji (Copywriter)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu: „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ”

na stanowisko:

Specjalista ds. redakcji

(Copywriter)

Nr ref. ZSK2/Z7/SR/31/0102/BIP

Specjalista ds. redakcji planuje i realizuje działania wynikające ze strategii upowszechniania ZSK (Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji).

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie:http://www.kwalifikacje.gov.pl

Główne obowiązki:

       opracowanie merytoryczne i językowe publikacji, broszur, ulotek i innych materiałów BTL,

       opracowywanie i przygotowywanie treści na stronę internetową,

       korekta tekstów pod kątem poprawności językowej przygotowywanych do mediów społecznościowych, artykułów i informacji prasowych,

       współpraca z grafikami i DTP,

       przeprowadzanie korekt językowych i technicznych oraz weryfikacja poprawności ich wprowadzania, korekta tekstów przed drukiem i publikacją,

       współpraca przy tworzeniu koncepcji tekstów informacyjnych i promocyjnych,

       współpraca i wsparcie marketingowe sieci doradców w regionach,

       opracowywanie założeń do postępowań przetargowych na podwykonawców,

       współpraca z podwykonawcami,

       nadzorowanie podwykonawców i monitorowanie terminowości oraz jakości realizacji zamówień.

Wymagania:

       min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnej pracy redaktorskiej lub na stanowisku copywritera- specjalisty ds. redakcji,

       doświadczenie w realizacji działań z obszaru PR,

       doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, drukarniami, instytucjami zewnętrznymi,

       doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu i redagowaniu materiałów reklamowych,

       chęć do poszukiwania nowych rozwiązań, proaktywne podejście do nowych tematów,

       wykształcenie wyższe: marketing, PR, nauki społeczne, socjologia lub kierunki pokrewne,

       znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1.

Mile widziane:

       doświadczenie w pracy z placówkami naukowymi, administracji państwowej, urzędami, uczelniami, pracodawcami,

       znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i rynku pracy.

Oferujemy:

       udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych,

       pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole,

       wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  do 21 lutego 2018 roku.

    zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu tj. do 31.12.2019 r.,

       możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK,

       prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/Z7/SR/31/0102/BIP

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: 5000 - 6000 Brutto.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Projekt „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ” (dalej jako „Projekt”) jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.