Specjalista ds. seminariów (ZRK)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu systemowego “Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

na stanowisko:

Specjalista ds. seminariów

NR REF.: ZRK/Z7/SDS/9/1906/BIP

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za organizację i rozliczanie seminariów współpracując z firmami seminaryjnymi, ekspertami merytorycznymi, prelegentami i trenerami.

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)  można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.gov.pl.

Główne obowiązki

  • Organizacja seminariów przy współpracy z firmami seminaryjnymi, podwykonawcami, np.  firmy cateringowe, drukarnie, kurierskie, wynajmujące sale konferencyjne.
  • Merytoryczna współpraca z zespołem ekspertów i trenerów nad przygotowaniem programów oraz materiałów na zaplanowane seminaria.
  • Techniczne przygotowanie i logistyka materiałów, pomocy dydaktycznych dla prelegentów oraz uczestników seminariów.
  • Współtworzenie/tworzenie niezbędnych dokumentów przetargowych na potrzeby seminaryjne.
  • Aktywna rekrutacja uczestników seminariów.
  • Przygotowanie materiałów poseminaryjnych.
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych dotyczących konferencji, seminariów oraz bazy adresowej uczestników szkoleń/seminariów.
  • Rozliczanie kosztów seminariów i aktualizacja budżetu.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w organizacji seminariów/warsztatów/szkoleń także z podwykonawcami.
  • Mile widziane: doświadczenie w organizacji seminariów i szkoleń finansowanych ze środków UE, tworzenie dokumentacji projektowej (SIWZ, OPZ, itp.).
  • Mile widziane: znajomość Ustawy o ZSK oraz wiedza nt. kwalifikowalności wydatków przy organizacji seminariów finansowanych ze środków UE.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznie zmieniających się warunkach.
  • Orientacja zadaniowa i odpowiedzialność.
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych.
  • Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.
  • Wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

Warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale: 5000-6000 zł;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu tj. do 30.06.2020 r.;
  • Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 26.06.2018 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Prosimy o wpisanie w tytule numeru ref. NR REF.: NR REF.: ZRK/Z7/SDS/9/1906/BIP

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119, z dnia 4 maja 2016 r., str. 1)”

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

• Administrator danych i kontakt do niego: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180, Warszawa; e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; Tel: 22 2417100

• Kontakt do inspektora ochrony danych:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

• Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.

• Podstawa prawna: Art. 22ust. 1 i 4 ustawy Kodeks Pracy i przepisów wykonawczych do tej ustawy w zakresie określonym w tych aktach prawnych, na podstawie wyrażonej zgody w pozostałym zakresie.

• Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

• Kandydat posiada prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

• Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

• Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie.

• Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału
w procesie rekrutacyjnym.

 IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Projekt “Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.