Specjalista ds. rozliczania projektów (ZZP)

Obecnie, Instytut z uwagi na rozwój ambitnych projektów krajowych i międzynarodowych  poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczania projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. IBE/SRP/0307/IBE

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za rozliczanie i monitoring realizacji planów fianansowych i harmonogramów projektów oraz ich rozliczanie.

Główne obowiązki:

a) monitoring poprawności wydatkowanych pieniędzy zgodnie z wnioskiem projektowym i umową na dofinansowanie projektu;

b) monitoring budżetów projektów i harmonogramów, a także reagowanie na potrzebę ewentualnych zmian w projekcie;

c) nadzór nad poprawnością aspektów finansowo-rozliczeniowych projektów, w tym kontrola wydatkowanych środków finansowych;

d) przygotowywanie dokumentacji finansowej projektu, wsparcie kierowników projektów w rozliczaniu finansowym projektu;

e) sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych z projektów oraz wsparcie kierowników projektów w rozliczaniu finansowym projektów;

f) bieżąca obsługa administracyjna projektów w zakresie przepływu dokumentów;

g) prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów oraz kontakt z instytucjami partnerskimi i finansującymi projekty;

h) bieżące monitorowanie wytycznych odnoszących się do projektów realizowanych przez IBE oraz przekazywanie istotnych informacji na ten temat pracownikom IBE odpowiedzialnym za ich wdrażanie.

Wymagania:

a) co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów, w tym współfinansowanych ze środków unijnych;

b) doświadczenie w nadzorowaniu budżetu i harmonogramu projektu, w tym współfinansowanych ze środków unijnych;

c) znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych oraz kwalifikowalności kosztów;

d) mile widziane doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów z programu Erasmus +; H2020 i POWER

e) bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, systematyczność;

f) samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań;

g) umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w działaniu;

h) znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;

i) praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela.

Oferujemy:

       pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole;

       wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do zakresu zadań.

       wynagrodzenie zasadnicze w przedziale: 5400 -6000 zł brutto;

       zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 15 lipca  2018 r.

Prosimy o wpisanie w tytule: Nr ref. IBE/SRP/0307/IBE

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119, z dnia 4 maja 2016 r., str. 1)”

- Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

- Administrator danych i kontakt do niego: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180, Warszawa; e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; Tel: 22 2417100

- Kontakt do inspektora ochrony danych:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

- Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.

- Podstawa prawna: Art. 22ust. 1 i 4 ustawy Kodeks Pracy i przepisów wykonawczych do tej ustawy w zakresie określonym w tych aktach prawnych, na podstawie wyrażonej zgody w pozostałym zakresie.

- Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

- Kandydat posiada prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

- Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

- Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie.

- Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

- IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

- Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

- Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.