Specjalista ds. upowszechniania (ZSK2)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu: „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” na stanowisko:

Specjalista ds. upowszechniania

(organizacja wydarzeń)

Nr ref. ZSK2/116/SU/2311/BIP

Specjalista ds. upowszechniania planuje i realizuje działania wynikające ze strategii upowszechniania ZSK (Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji). Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na naszej stronie:

Główne obowiązki

● planowanie i realizacja działań marketingowych i PR w oparciu o strategię upowszechniania (komunikacji),
● planowanie i organizacja eventów (konferencje, seminaria, debaty)
● współpraca z partnerami i współorganizatorami wydarzeń,
● współpraca i wsparcie marketingowe sieci doradców w regionach,
● opracowywanie brief’ów i założeń przetargowych,
● współpraca z podwykonawcami, monitorowanie terminowości oraz jakości
realizacji zamówień,
● wsparcie w rozliczaniu i kontroli budżetu projektu.

Wymagania

● minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji działań z obszaru
public relations, realizacji kampanii promocyjnych,
● doświadczenie przy organizacji wydarzeń, konferencji, seminariów,
● doskonała organizacja pracy i zdolność prowadzenia kilku projektów równolegle,
● doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, instytucjami
zewnętrznymi,
● dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
● umiejętność pracy pod presją czasu,
● kreatywność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej,
● bardzo dobre zdolności komunikowania się,
● wykształcenie wyższe,
● znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1,

Mile widziane:

● doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z EFS,
● doświadczenie w pracy z placówkami naukowymi, administracji państwowej,
urzędami, uczelniami, pracodawcami,
● znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i rynku
pracy.

Oferujemy:

● Wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale: 5600- 6800 zł

● Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w
doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu
rozwiązań edukacyjnych.
● Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.

● Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres
próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji
projektu tj. do 31.12.2019 r.
● Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących
wdrażania ZSK.
● Prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/116/SU/2311/BIP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 30-11-2018 na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119, z dnia 4 maja 2016 r., str. 1)”

- Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

- Administrator danych i kontakt do niego: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180, Warszawa; e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; Tel: 22 2417100

- Kontakt do inspektora ochrony danych:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

- Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.

- Podstawa prawna: Art. 22ust. 1 i 4 ustawy Kodeks Pracy i przepisów wykonawczych do tej ustawy w zakresie określonym w tych aktach prawnych, na podstawie wyrażonej zgody w pozostałym zakresie.

- Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

- Kandydat posiada prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

- Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

- Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie.

- Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

- IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

- Projekt „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

- Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

- Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.