Specjalista ds. seminariów (ZRK/Z7/185/SDS/0602/BIP)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwana jest osoba do projektu „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji ” na stanowisko:

 Specjalista ds. seminariów

 Nr ref.:  ZRK/Z7/185/SDS/0602/BIP

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za organizację i rozliczanie seminariów współpracując z firmami seminaryjnymi, ekspertami merytorycznymi, prelegentami i trenerami.

Informacje nt. Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) można znaleźć na stronie: www.kwalifikacje.gov.pl.

  Główne obowiązki

  • Realizacja seminariów przy współpracy z firmami seminaryjnymi, podwykonawcami, np. firmy cateringowe, drukarnie, kurierskie, wynajmujące sale konferencyjne.
  • Merytoryczna współpraca z zespołem ekspertów i trenerów nad przygotowaniem programów oraz materiałów na zaplanowane seminaria.
  • Techniczne przygotowanie i logistyka materiałów, pomocy dydaktycznych dla prelegentów oraz uczestników seminariów.
  • Współtworzenie/tworzenie niezbędnych wkładów merytorycznych do dokumentów przetargowych stworzonych na potrzeby seminaryjne.
  • Aktywna rekrutacja uczestników seminariów.
  • Przygotowanie materiałów poseminaryjnych.
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych dotyczących konferencji, seminariów oraz bazy adresowej uczestników szkoleń/seminariów.
  • Opracowanie wkładów merytorycznych niezbędnych do rozliczania kosztów seminariów
  • Opieka, weryfikacja merytoryczna zrealizowanego budżetu wskazanego dla działań seminaryjnych.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w realizacji seminariów/warsztatów/szkoleń także z podwykonawcami.
  • Mile widziane: doświadczenie w realizacji seminariów i szkoleń finansowanych
  • ze środków UE, tworzenie dokumentacji projektowej (SIWZ, OPZ, itp.).
  • Mile widziane: znajomość Ustawy o ZSK oraz wiedza nt. kwalifikowalności wydatków przy organizacji seminariów finansowanych ze środków UE.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznie zmieniających się warunkach.
  • Orientacja zadaniowa i odpowiedzialność.
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się.
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych.
  • Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole.
  • Wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (z okresem próbnym) na czas realizacji projektu do 30.06.2020 r.
  • Wynagrodzenie : 5 520 zł brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 24  lutego 2019 r. na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Prosimy o wpisanie w tytule nr ref: ZRK/Z7/185/SDS/0602/BIP

Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” albo oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji” oraz poniższego Oświadczenia:

 Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych:

 Oświadczam, iż zostałem/am poinformowana/y że:

• Administrator danych i kontakt do niego: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180, Warszawa; e-mail:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; Tel: 22 2417100

• Kontakt do inspektora ochrony danych:     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

• Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.

• Podstawa prawna: Art. 22ust. 1 i 4 ustawy Kodeks Pracy i przepisów wykonawczych do tej ustawy w zakresie określonym w tych aktach prawnych, na podstawie wyrażonej zgody w pozostałym zakresie.

• Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.

• Kandydat posiada prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

• Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

• Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie.

• Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

 IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

 Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.

Projekt Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji ” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Dodatkowe informacje