OFERTA PRACY: Specjalista ds. Badań i Analiz

Oferta pracy: SPECJALISTA ds. Badań i Analiz

W związku z realizacją projektu systemowego finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”, Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. badań i analiz w obszarze projektowania sektorowych ram kwalifikacji.

Wymagania wobec kandydatów:

  • ·         Wykształcenie wyższe w zakresie nauk społecznych bądź ekonomicznych;
  • ·         Znajomość polskiego systemu edukacyjnego oraz zintegrowanego systemu kwalifikacji;
  • ·         Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy analitycznej;
  • ·         Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • ·         Biegła znajomość języka angielskiego;
  • ·         Komunikatywność, umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi;
  • ·         Umiejętność swobodnego posługiwania się słowem pisanym (potwierdzone autorstwem artykułu lub raportu).

Zakres obowiązków:

  • ·         Udział w pracach grup eksperckich przy opracowywaniu projektów sektorowych ram kwalifikacji;
  • ·         Udział w tworzeniu rekomendacji i narzędzi w zakresie opracowywania i wdrażania sektorowych ram kwalifikacji;
  • ·         Gromadzenie i analiza danych dotyczących sektorowych ram kwalifikacji i systemu kwalifikacji w Polsce;
  • ·         Prezentowanie rezultatów projektu i rekomendacji na forum krajowym i międzynarodowym.

Umowa o pracę w wymiarze 1 etatu na okres próbny  lub na czas określony nie dłużej niż do końca trwania projektu (czerwiec 2018).

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do 31 maja 2016 pocztą na adres:

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8

01-180 Warszawa

lub mailowo na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

z dopiskiem „Zgłoszenie na stanowisko  specjalista ds. badań i analiz”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

IBE zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Informację wytworzył: Zbigniew Obłoza
Informację udostępniłZbigniew Obłoza
Data wytworzenia: 16.05.2016
Data udostępnienia: 16.05.2016