OFERTA PRACY: SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Instytut Badań Edukacyjnych instytut badawczy z siedzibą w Warszawie (www.ibe.edu.pl) poszukuje kandydata do pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac.

Wymagania wobec kandydatów:

          minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednostce realizującej projekty badawcze i unijne,

          praktyczna znajomość kodeksu pracy,

          biegła obsługa komputera w zakresie MS Office,

          mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,

          wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne.
Główne zadania:

       administrowanie dokumentacją personalną (prowadzenie akt personalnych pracowników) zgodnie z przepisami,

        przygotowywanie umów o pracę i innej dokumentacji z zakresu stosunku pracy,

        sporządzanie pism, zestawień i sprawozdań kadrowych,

        obsługa i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

        prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych i innych nieobecności wynikających ze stosunku pracy,

        prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych do realizacji projektów, w tym projektów unijnych,

        rozliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w części statutowej Instytutu i/lub zatrudnionych do realizacji projektów, w tym projektów unijnych,

        współudział w opracowaniu i wdrożeniu systemu ocen pracowniczych,

        współudział w organizowaniu i monitorowaniu szkoleń pracowników,

Oferujemy:

       pracę w interdyscyplinarnym zespole realizującym projekty badawcze i unijne,

       możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

       atmosferę pracy promującą solidność i zaangażowanie.

Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy  na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy/umów na czas określony.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy nadsyłać do dnia 10 grudnia 2017 roku pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. z dopiskiem: “Zgłoszenie na stanowisko: specjalista ds. kadr i płac”.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami).

Instytut Badań Edukacyjnych zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.