Specjalista ds. Seminariów (ZSK1, ZSK2, ZRK)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektów systemowych:

  1. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”

  2. „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”

  3. “Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

na stanowisko:

Specjalista ds. seminariów

NR REF.: ZSKI/ZSKII/ZRK/SDS/34/2102/BIP

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za organizację i rozliczanie seminariów współpracując z firmami seminaryjnymi, ekspertami merytorycznymi, prelegentami i trenerami.

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)  można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.gov.pl.

Główne obowiązki

  • Organizacja seminariów przy współpracy z firmami seminaryjnymi, podwykonawcami, np.  firmy cateringowe, drukarnie, kurierskie, wynajmujące sale konferencyjne.

  • Merytoryczna współpraca z zespołem ekspertów i trenerów nad przygotowaniem programów oraz materiałów na zaplanowane seminaria.

  • Techniczne przygotowanie i logistyka materiałów, pomocy dydaktycznych dla prelegentów oraz uczestników seminariów.

  • Współtworzenie/tworzenie niezbędnych dokumentów przetargowych na potrzeby seminaryjne.

  • Aktywna rekrutacja uczestników seminariów.

  • Przygotowanie materiałów poseminaryjnych.

  • Tworzenie i aktualizacja baz danych dotyczących konferencji, seminariów oraz bazy adresowej uczestników szkoleń/seminariów.

  • Rozliczanie kosztów seminariów i aktualizacja budżetu.

  • Rozliczanie kosztów delegacji służbowych.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w organizacji seminariów/warsztatów/szkoleń także z podwykonawcami.

  • Mile widziane: doświadczenie w organizacji seminariów i szkoleń finansowanych ze środków UE, tworzenie dokumentacji projektowej (SIWZ, OPZ, itp.).

  • Mile widziane: znajomość Ustawy o ZSK oraz wiedza nt. kwalifikowalności wydatków przy organizacji seminariów finansowanych ze środków UE.

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznie zmieniających się warunkach.

  • Orientacja zadaniowa i odpowiedzialność.

  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się.

  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale 5000-6000 zł

  • Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych.

  • Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.

  • Wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu.

  • Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 28.02.2018 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Prosimy o wpisanie w tytule numeru referencyjnego:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Projekty:

(dalej jako „Projekt”) są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.