Specjalista ds. seminariów (ZSK3)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu  „Wspieranie realizacji II etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” na stanowisko:

Specjalisty ds. seminariów

Nr ref. ZSK3/79/Z2/SS/0808/BIP

Osoba zajmująca to stanowisko będzie wspierała zespół w zadaniach, które mają na celu wspieranie podmiotów zainteresowanych włączeniem kwalifikacji nadawanych poza systemami oświaty i szkolnictwa wyższego do ZSK, w tym kwalifikacji rynkowych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe;
  • wiedza i doświadczenie zawodowe z zakresu organizacji konferencji, seminariów, warsztatów i szkoleń;
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami w zakresie organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów w języku polskim,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej B2),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i koordynacja pracy innych osób;
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w działaniu.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy w projektach unijnych,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (SIWZ, OPZ itp.).

Główny zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynacja seminariów, spotkań roboczych, konferencji i innych przedsięwzięć od strony technicznej;
  • przygotowywanie materiałów i pomocy dydaktycznych dla prelegentów oraz uczestników seminariów;
  • prowadzenie bazy konferencji i seminariów oraz bazy adresowej uczestników seminariów/spotkań;
  • koordynacja i nadzór nad prawidłową realizacją umów z podwykonawcami (np. firmy cateringowe, kurierskie, firmy wynajmujące sale na seminaria itd.);
  • koordynowanie pracy prelegentów i innych uczestników w związku z organizowanymi przedsięwzięciami;
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych, kancelaryjnych;
  • tworzenie sprawozdań po przeprowadzonych seminariach i szkoleniach (analiza wyników ankiet ewaluacyjnych uczestników).

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 0,5 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu tj. do 31.12.2020 r.;
  • możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze brutto w przedziale: 2500-3000 zł;
  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych;
  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole;
  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 12 września 2018 r.

Prosimy o wpisanie w tytule  Nr ref.: ZSK3/79/Z2/SS/0808/BIP

Prosimy o zawarcie w CV oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” albo oświadczenia „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Badań Edukacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji” oraz poniższego Oświadczenia:

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowana/y że:

IBE zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.

Projekt „Wspieranie realizacji II etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” (dalej jako „Projekt”) jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Dodatkowe informacje