OFERTA PRACY: INFORMATYK/GRAFIK

W związku z realizacją projektu systemowego finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko „informatyk”.

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie tworzenia grafik,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie administrowania oraz wdrażania stron internetowych w tym opartych na CMS (Joomla);
  • Znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign;
  • Znajomość HTML/CSS na poziomie umożliwiającym tworzenie i edycję elementów strony internetowej;
  • Doświadczenie w obszarze obsługi systemów CMS;

Wymagania pożądane:

  • Znajomość PHP na poziomie podstawowym;
  • Znajomość dokumentacji WCAG
  • Znajomość programów makietowania stron internetowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym korzystanie z dokumentacji systemów informatycznych;

Zakres obowiązków

  • Współpraca przy planowaniu, rozwoju i rozbudowie portalu ZSK,
  • Współpraca przy przygotowaniu i aktualizacji portalu ZSK,
  • Realizowanie zadań związanych z administrowaniem portalem ZSK, a także prac graficznych na potrzeby projektu, związanych z wszelkimi działaniami przypisanymi do zadania nr 8;
  • Wykonywanie prac graficznych ( grafik i infografik, składu tekstów) i informatycznych (np. formularzy) na potrzeby działań upowszechniających realizowanych na portalu ZSK i na stronie internetowej IBE opisującej projekt, a także na portalach społecznościowych, zawiadywanie kanałem YouTube projektu,
  • Przygotowywanie graficzne materiałów takich jak: baza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, newslettery oraz mailingi, materiały konferencyjne, materiały dla prasy,
  • Sporządzanie prostych narzędzi takich jak: formularze pytań/odpowiedzi, rejestracyjne,
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, obróbka zdjęć, wybór ilustracji z baz zdjęć i ich ostateczna obróbka,
  • Tworzenie projektów ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, w tym ilustracji wykorzystywanych przy objaśnieniu zasad Systemu,
  • Obsługa podstrony WWW projektu,
  • Udział w rozwiązywaniu problemów informatycznych, które mogą wystąpić przy realizacji zadań,
  • Wsparcie informatyczne dla pracowników realizujących projekt ZSK w tym w zakresie zadania nr 8 projektu,
  • Współudział w opracowywaniu, doskonaleniu i wdrażaniu narzędzi ds. komunikacji on-line,
  • Wykonywanie innych zadań informatyczno-graficznych zleconych przez lidera projektu ZSK.

Umowa o pracę w wymiarze 1 etatu na czas zastępstwa osoby nieobecnej w pracy  z perspektywą zawarcia kolejnej umowy na czas określony do końca trwania projektu (czerwiec 2018).

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do dnia 2 sierpnia 2017 roku mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

IBE zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.

Dodatkowe informacje