OFERTA PRACY: Recepcjonista/ka

Instytut Badań Edukacyjnych,  instytut badawczy, poszukuje pracownika na stanowisko:  Recepcjonista/ka

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Górczewska 8 w godz. 10.00- 18.00

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Wysokie umiejętności organizacji pracy.

  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych ze sprawnym funkcjonowaniem recepcji.

  • Obsługa organizacyjna spotkań odbywających się w Instytucie.

  • Obsługa pracowników, gości, odwiedzających Instytut.

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych.

  • Wykonywanie wszelkich czynności związanych z wysyłką korespondencji.

  • Współudział w sprawach organizacyjnych Instytutu.

  • Odpowiedzialność za zamykanie i zabezpieczanie budynku Instytutu przed wyjściem.

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę w wymiarze całego etat, zatrudnienie od 01.08.2017 r.

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do 21. 07. 2017 r. pocztą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. z dopiskiem: „zgłoszenie na stanowisko:  Recepcjonista/ka”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu oraz oferuje wybranym pracownikom administracji Instytutu, którzy wykazali się inicjatywą i dużym poziomem energii możliwość przejścia do zespołów projektowych Instytutu.

Instytut zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o planowanych terminach rozmowy kwalifikacyjnej.

Dodatkowe informacje