Specjalista ds. upowszechniania - Specjalista ds. mediów społecznościowych

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu: „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ” poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: ZSK2/Z7/SMS/30/0102/BIP

Specjalista ds. upowszechniania planuje i realizuje działania wynikające ze strategii upowszechniania ZSK (Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji).

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.gov.pl.

Główne obowiązki:

  • budowanie i wdrażanie strategii upowszechniania w kanałach społecznościowych,
  • przygotowywanie contentu i prowadzenie stron projektu na platformach społecznościowych,
  • planowanie i realizacja działań marketingowych i PR,
  • prace koncepcyjne związanych z realizacją strategii upowszechniania (komunikacja marketingowa i PR), kreacja pomysłów i rozwiązań,
  • współpraca i wsparcie marketingowe sieci doradców w regionach,
  • opracowywanie założeń do postępowań przetargowych na podwykonawców,
  • współpraca z podwykonawcami przy realizacji działań upowszechniających,
  • nadzorowanie podwykonawców i monitorowanie terminowości oraz jakości realizacji zamówień.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie przy realizacji działań z obszaru komunikacji marketingowej,
  • 2 –letnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji strategii komunikacyjnej w mediach społecznościowych (Facebook, Linkedin, YouTube),
  • doświadczenie w samodzielnym redagowaniu treści i materiałów marketingowych,
  • praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • umiejętność swobodnego posługiwania się słowem pisanym,
  • doświadczenie w kreowaniu nowych rozwiązań, proaktywne podejście do nowych tematów,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne lub ekonomiczne,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1.

Mile widziane:

  • znajomość zaawansowanych narzędzi reklamowych Facebook oraz Linkedin,
  • doświadczenie w pracy z placówkami naukowymi, administracji państwowej, urzędami, uczelniami, pracodawcami,
  • znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i rynku pracy.

Oferujemy:

  • udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych,
  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole,
  • wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu tj. do 31.12.2019 r.,
  • możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 18 lutego 2018 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/Z7/SMS/30/0102/BIP

 Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: 5000 - 6000 brutto.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Projekt „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ” (dalej jako „Projekt”) jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.