Oferta pracy: INFORMATYK - PROGRAMISTA PHP/WEBDEWELOPPER

W związku z realizacją projektu systemowego finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko informatyka – programisty PHP/webdeweloppera.

Wymagania wobec kandydatów:

  •           znajomość PHP5 (OPP),
  •           znajomość baz danych SQL (MySQL, Postgres),
  •           znajomość systemu CMS Joomla,
  •           znajomość HTML5, CSS2/3, JavaScript (jQuery, AJAX),
  •           umiejętność pracy na systemach z rodziny Linux,
  •           doświadczenie i wykaz wykonanych prac,
  •           wysokie umiejętności komunikacyjne,
  •           samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność i terminowość,
  •           dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania dobrze widziane wobec kandydatów:

  •           znajomość systemów kontroli wersji (np. Git, SVN),
  •           znajomość REST,XML,
  •           wiedza na temat Responsive Web Design,
  •           znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL),
  •           znajomość co najmniej jednego frameworku PHP;

Główny zakres obowiązków:

  •           współtworzenie oraz realizacja oprogramowania,
  •           współpraca przy usługach informatycznych zaplanowanych w ramach projektu,
  •           wdrażanie nowych narzędzi, funkcjonalności i rozwiązań,
  •           przygotowywanie dokumentacji i uczestniczenie w postępowaniach dotyczących usług zewnętrznych w projekcie,
  •           wykonywanie innych zadań wynikających z poleceń bezpośredniego przełożonego.

Umowa o pracę w wymiarze 1 etatu na okres próbny z perspektywą zawarcia kolejnej umowy na czas określony do końca trwania projektu (czerwiec 2018).

Zgłoszenia z dopiskiem „Zgłoszenie na stanowisko: INFORMATYK – PROGRAMISTA PHP/WEBDEWELOPPER” wraz z CV, wykazem prac  i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać DO DNIA 5 stycznia 2017 roku pocztą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 lub pocztą zwykłą na adres:

na adres:

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8

01-180 Warszawa

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

IBE zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.