Grafik

Instytut Badań Edukacyjnych (IBE)

Obecnie, z uwagi na rozwój ambitnych projektów unijnych o zasięgu ogólnopolskim poszukiwane są osoby do projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ” na stanowisko:

 

 Grafik

NR REF.: ZSK2/Z7/GK/1601/BIP

Miejsce pracy:  Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych.

Informacje nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji można znaleźć na stronie: http://www.kwalifikacje.gov.pl.

 

Główne obowiązki:

1)      realizowanie zadań związanych z zaprojektowaniem graficznym serwisu informacyjnego dla sieci doradców a także prowadzenie prac graficznych związanych z serwisem;

2)      przygotowywanie projektów koncepcyjnych i materiałów graficznych na potrzeby projektu, m.in. wykonywanie prac graficznych (grafik i infografik, składu tekstów) na potrzeby działań upowszechniających realizowanych w ramach projektu, a także na portalach społecznościowych,

3)      przygotowanie graficzne materiałów m.in. takich jak: księga wizualizacji projektu, koncepcja kwartalnika on-line, materiały informacyjne, materiały dla prasy,

4)      przygotowywaniu materiałów reklamowych, obróbka zdjęć, wybór ilustracji z baz zdjęć i ich ostateczna obróbka, tworzenie projektów ulotek, banerów, logotypów, w tym ilustracji wykorzystywanych przy objaśnianiu zasad systemu.

5)      projektowanie stron www,

6)      współtworzenie i realizacja strategii upowszechniającej projekt

7)      współpraca z pracownikami firmy przy realizacji projektów

 

Wymagania:

 

- praktyczna znajomość projektowania (zaplanowania zawartości i funkcjonalności) serwisów internetowych,

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem, redakcją i zarządzaniem stronami internetowymi lub portalami,

- dobra znajomość branży i pasji związanej z projektowaniem graficznym,

- wiedza, kreatywność i kompetencje w zakresie projektowania dla nowych i tradycyjnych mediów,

- praktyczna znajomość pakietu Adobe,

- doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku,

- umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektami,

- wysoka jakość i kultura pracy.

 

Dodatkowe atuty:

 

- projektowanie i tworzenie animacji, plików audio oraz filmów wideo,

- doświadczenie w branży multimedialnej,

- znajomość HTML i CSS,

 

 

Oferujemy:

 

a)       Udział w nowatorskich projektach z dziedziny polityki edukacyjnej, w tym w doskonaleniu ich założeń, unikatowa możliwość uczestniczenia w tworzeniu rozwiązań edukacyjnych.

b)       Pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole.

c)       Wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. do 24 stycznia 2018 r.

Warunki zatrudnienia:

- Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu. Pierwsza umowa na okres próbny z perspektywą zawarcia umowy na czas określony do końca realizacji projektu tj. do 31.12.2019 r.

- Możliwość uczestniczenia w realizacji kolejnych projektów dotyczących wdrażania ZSK.

Prosimy o wpisanie w tytule NR REF.: ZSK2/Z7/GK/1601/BIP

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Projekt „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym ” (dalej jako „Projekt”) jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

 

 

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Badań Edukacyjnych z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodatkowe informacje