OFERTA PRACY: GŁOWNY SPECJALISTA DS. UPOWSZECHNIANIA

W związku z realizacją projektu systemowego finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji”, Instytut Badań Edukacyjnych poszukuje osoby na stanowisko

 „ główny specjalista ds. upowszechniania”.

Wymagania wobec kandydatów:

·         Wykształcenie wyższe,

·         Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji działań z dziedziny public relations i realizacji kampanii promocyjnych,

·         Wiedza z zakresu public relations oraz komunikacji społecznej,

·         Doświadczenie we współpracy z firmami eventowymi,

·         Umiejętność pisania i redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych,

·         Doświadczenie we współpracy z lokalnymi i regionalnymi mediami,

·         Doświadczenie przy organizacji konferencji i seminariów,

·         Wskazana znajomość zagadnień z zakresu edukacji lub/i polityki społecznej lub/i problemów rynku pracy,

·         Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów finansowanych przez UE, jak również umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (SIWZ, OPZ, sprawozdania itp.)

·         Praktyczna znajomość języka  angielskiego w mowie i piśmie,

·         Rzetelność   i odpowiedzialność,

·         właściwego planowania i terminowej realizacji zadań,

·         Łatwość  nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista,

·         Kreatywność,

·         Gotowość do wyjazdów służbowych,

·         Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,

·         Bardzo dobra znajomość aplikacji Word, Excel, Power Point.

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja działań związanych z upowszechnianiem efektów realizowanego projektu,
  • Organizacja seminariów i konferencji, w tym konferencji regionalnych,
  • Współpraca z mediami,
  • Nadzorowanie wykonawców i rozliczanie zadań,
  • Udział w przygotowywaniu przetargów,
  • Współpraca z zespołem projektowym przy realizacji zadań projektu pozakonkursowego.

Umowa o pracę w wymiarze 1/1 etatu na okres próbny z perspektywą zawarcia kolejnej umowy/ów  na czas określony nie dłużej jednak niż do końca trwania projektu (czerwiec 2018).

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do dnia 8 sierpnia 2016 roku  na adres:

Instytut Badań Edukacyjnych

ul. Górczewska 8

01-180 Warszawa

lub mailowo na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

z dopiskiem „Zgłoszenie na stanowisko główny specjalista ds. upowszechniania”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

IBE zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.