TŁUMACZENIE MATERIAŁÓW BADAWCZYCH W BADANIU TIMSS

TŁUMACZENIE MATERIAŁÓW BADAWCZYCH W BADANIU TIMSS


Instytut Badań Edukacyjnych w związku z realizacją badania TIMSS - Międzynarodowe badanie wyników nauczania matematyki i nauk przyrodniczych poszukuje osoby do przeprowadzenia tłumaczenia materiałów badawczych z j. angielskiego na j. polski.

Wymagania wobec kandydatów:
•    Wykształcenie wyższe (min. licencjat) - filologia angielska lub lingwistyka stosowana
•    Doświadczenie w pracy z tłumaczeniem tekstów edukacyjnych lub naukowych lub zadań testowych dla uczniów
•    Gotowość do merytorycznych konsultacji i weryfikacji podczas tłumaczeń i bieżącego uwzględniania uwag zespołu prowadzącego badanie.
Warunki zatrudnienia: Umowa zlecenie/Umowa o dzieło.
Zakres obowiązków :
•    1)   Zapoznanie się oraz przestrzeganie procedur/wytycznych dla tłumaczeń zawartych w dokumentach międzynarodowych (w języku angielskim).
•    2)   Tłumaczenie tekstów dostarczonych przez Zamawiającego.

Wymagane dokumenty:

- Curriculum Vitae zawierające informacje pozwalające na weryfikację  odpowiednich warunków zdefiniowanych w punkcie Wymagania wobec kandydatów.
- Wycena: cena jednostkowa za znormalizowaną  / rozliczeniową stronę tłumaczenia (1600 znaków ze spacjami na stronie).

Sposób, miejsce i termin składania dokumentów:
dokumenty zawierające dopisek „tłumaczenia TIMSS”, prosimy złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Badań Edukacyjnych,
lub przesłać na adres: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa z dopiskiem TIMSS lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Kryteria wyboru Wykonawcy:

- Doświadczenie w tłumaczeniach dotyczących badań edukacyjnych, tekstów edukacyjnych, zadań, kwestionariuszy, tekstów naukowych – do 3 pkt. (30%)

- Cena wykonania usługi – do 7 pkt. (70%)

Termin nadsyłania ofert:  17.04.2014 r.

 

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje politykę równych szans w zatrudnieniu.

IBE zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.97 r., Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zmianami).

 

 
Informację wytworzył: Joanna Kaźmierczak
Informację udostępnił: Małgorzata Gołaszewska
Data wytworzenia: 11.04.2014
Data udostępnienia: 11.04.2014
 
 

Dodatkowe informacje