Ogłoszenie o konkursie na realizację badania naukowego pn. Badanie postaw młodzieży szkół ponadgimnazjalnych wobec historii Polski XX wieku

Wykonawcy

W nawiązaniu do poniższego postępowania konkursowego, Instytut Badań Edukacyjnych informuje o wyborze i podpisaniu umowy z wykonawcą przedmiotowego badania naukowego. Szczegóły oceny złożonych ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty znajdują się w załączniku nr 5 do niniejszego ogłoszenia.

 

 Informację wytworzył: Zbigniew Obłoza

 Informację udostępnił: Zbigniew Obłoza

 Informacje zmodyfikował: Zbigniew Obłoza

Data wytworzenia:2014-09-15

Data udostępnienia: 2014-09-15

Data modyfikacji:

 


 

 

Instytut Badań Edukacyjnych, na podstawie art. 4 pkt. 8a  ustawy pzp, ogłasza konkurs ofert na przeprowadzenie usługi w zakresie badania naukowego:

 „Badanie postaw młodzieży szkół ponadgimnazjalnych wobec historii Polski XX wieku”

 

TERMIN SKŁADANIA OFERT:

 Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w Sekretariacie Zamawiającego – ul. Górczewska 8, Warszawa, do dnia 21 sierpnia 2014 r. do godziny 9:30.

 We wszelkich sprawach dotyczących niniejszego postępowania należy kontaktować się zp.Zbigniewem Obłozą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

 

Szczegółowe informacje nt. warunków udziału w postępowaniu konkursowym i kryteriach ofert znajdują się w załączonym poniżej pełnym tekstem ogłoszenia o konkursie.

 

Poniżej zamieszczono również załączniki niezbędne do przygotowania oferty:

 

 

Informację wytworzył: Zbigniew Obłoza

Informację udostępnił: Zbigniew Obłoza

Informacje zmodyfikował: Zbigniew Obłoza

Data wytworzenia:2014-08-08

Data udostępnienia: 2014-08-08

Data modyfikacji:

 

Dodatkowe informacje